Ošetrenie tela

Telová depilácia

V našom kozmetickom štúdiu využívame pre telovú depiláciu horúci vosk. Metóda využitia horúceho vosku patrí k najčastejším a najpopulárnejším metódam odstraňovania nežiadúceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. 

Depilácia voskom – Ošetrenie je potrebné absolvovať opakovane aby sa zamedzilo opakovanému rastu chĺpkov. Pri depilácii dochádza k odstráneniu nežiaducich chĺpkov aj s korienkami. Trvá aj niekoľko týždňov kedy chĺpky znova narastú. Pozitívne je to, že po opakovanom depilovaní sa chĺpok oslabuje a môžu vznikať miesta kde už vôbec nenarastie. 

Ďalšou výhodou depilácie voskom je jemnosť a pocit hladkosti pokožky a to z dôvodu toho, že pri samotnej depilácii dochádza nielen k odstráneniu nežiadúcich chĺpkov ale aj zrohovatelej, odumretej vrstvy kože.

Depiláciu je potrebné opakovať po cca 3 – 4 týždňoch. Dĺžka ošetrenia závisí od veľkosti miesta pokožky, ktoré sa depiluje a od prahu bolesti klienta. Ošetrenie je veľmi rýchle a preto klient pociťuje častokrát len mierne štipnutie, ktoré časom vôbec nevníma.

V priemere sa uvádza od 3 minút (horná pera) po 60 minút nohy, ruky.

Špecifické, jedinečné a profesionálne ošetrenie tvarujúce boky a bruško

Ak máte pomarančovú kožu, trpíte nahromadeným tukom na rôznych partiách tela, týmto ošetrením s použitím prípravkov z línie Body od spoločnosti Diego dalla Palma, Vám pomôžeme pokožku tela spevniť, rozjasniť a hydratovať.Ošetrením zbavíme pokožku odumretých kožných buniek a vďaka účinnej látke HD BODYFIT zlepšenie fungovania lymfatického systému.

Reshaping Body, Wrap cream Belly and Hips – pri ošetrení a tvarovaní tela  využívame prípravky od Diego dalla Palma. zábalový krém na boky a brucho. Ošetrenie prebieha formou masáže problémových partií ako sú boky a brucho. Pre intenzívnejší účinok môžeme použiť zábalovú fóliu. Výnimočnosť zloženia kozmetických výrobkov má spevňujúci a termoregulačný účinok zameraný na tukové tkanivo v oblastiach bokov a brucha. Zároveň sa ošetrením zbavujeme v tele prebytočných tekutín.

Ošetrenie má priaznivé účinky na :

  • Proti striám
  • Na zpevnenie a uvoľnenie kožného tkaniva
  • Na Redukciu nedokonalosti spojených s celulitídou
  • Na Zlepšuje elasticitu pokožky
  • Aktívna látka ActigymTM má odvodňujúci, zoštíhľujúci a spevňujúci účinok
  • Aktívna látka – Morské riasy má drenážny efekt a spaľuje tuky.

Redukcia kožných škvŕn spôsobených celulitídou

Pri ošetrení používame penu proti celulitíde s obsahom peruánskeho ženšenu, ktorý má blahodarný vplyv na celulitídu. Pena má silné vstrebávacie účinky vďaka ktorým sa prenesú aktívne látky do pokožky a tie pomáhajú pri znížení škvŕn spôsobených celulitídou. Výsledkom už po prvom ošetrení je hladká pokožka a jednotný vzhľad.

Pomocou prípravkov Bioenergy od spoločnosti Diego dalla Palma pomáhame našim klientkám pri zmiernení a odstránení odumretých buniek z pokožky tela, nahromadeným tukovým vankúšikom. Prípravkami Bionergy pomáhame znížiť a odstrániť tzv. pomarančovú kožu na tele. Pokožka následne pôsobí jemne, stáva sa hladkou. Himalájska soľ, ktorá je súčasťou prípravkov stimuluje mikrocirkuláciu pokožky a podporuje vylučovanie prebytočných tekutín z pokožky. Oleje nachádazjúce sa v prípravkoch dávajú pokožke jemnosť a pružnosť.

Vďaka účinnej látke HD BODYFIT produktami vieme zlepšiť fungovanie lymfatického systému a spevniť tkanivá. 

Hydratácia tela

Pomocou hydratačných prípravkov z rady Body Bioenergy, dokážeme dodať suchej a citlivej pokožke úľavu a pohodu. Po ošetrení je pokožka jemná hladšia, pružnejšia a zamatová. Najviac to ucítite na najsuchších miestach tela ako sú kolena, lakte a päty. Vďaka zvýšenému obsahu olejov je ošetrenie pre hydratáciu tela vhodné najmä pre veľmi suchú pokožku.