Starostlivosť o obočie a riasy

Úprava obočia

Dominantou tváre je práve obočie, ktoré dokáže pritiahnuť pozornosť dodáva vašej tvári celkový výraz. Dolaďuje Váš celkový vzhľad, môže dokonca človeka omladiť. Je preto dôležité mať správny tvar obočia podľa typu tváre, pleti. Pri profesionálnej úprave obočia používame kozmetické pinzety na úpravu zarastených chĺpkov alebo presnému vytrhaniu obočia.V našom salóne používame kvalitné moderné farby, ktoré sú šetrné k pokožke vďaka obsahu aktívnych zložiek. Profesionálne farby poskytujú obočiu rovnomerne dlhotrvajúcu farbu
a ich miešaním vieme vytvoriť farebné tóny vhodné pre rôzne fototypy pleti

Farbenie obočia/farbenie rias

Každá žena si praje mať upravené obočie a prirodzené riasy.  Ak si chcete zladiť farbu obočia a mihalníc s farbou vlasov nechajte si obočie profesionálne zafarbiť. V našom štúdiu Vám vyberieme odtieň, ktorý Vám bude ladiť k vášmu vzhľadu a výrazu tváre.  Profesionálne farby s ktorými pracujeme precízne kryjú aj šediny viditeľné na obočí.  Farby majú dlhodobý účinok, následne nemusíte používať riasenku. Profesionálne zafarbené obočie zvýrazní vašu tvar a celkový vzhľad. Vaše mihalnice budú pôsobiť krásne budú dlhé a plné.  Celková procedúra vydrží cca 6 týždňov.

Laminácia obočia – BrowLift

Pojem, ktorý je v súčasnosti veľmi promovaný. Jedná sa o neinvazívnu formu úpravy obočia. Metóda BrowLift, je upravenie chĺpkov obočia vyčesávaním do požadovaného tvaru, zahustením a zafarbením obočia. Lamináciou chĺpky obočia nielen zvýrazníme ale podporíme aj ich kvalitu a ich rast. 

Celá procedúra trvá cca 30 minút, k tomu je potrebné pripočítať čas na farbenie obočia
cca 30 minút. Dĺžka trvania laminácie záleží podľa kvality obočia, starostlivosti o obočie. V priemere je to  cca 6 až 8 týždňov. Vhodná je pre každý typ obočia. Súčasne nie je vhodná pre tých, ktorý trpia psoriazou, ekzémom, infekčnými ochoreniami alebo majú oslabené a tenké chĺpky obočia. Laminácia nie je vhodná ani pre tehotné a dojčiace ženy.

Trvala na riasy – LashLifting

Veľmi populárna metóda úpravy rias je Lashlift-ing. Vytočenie rias, prirodzené výrazné otvorenie viečok je vhodné pre tých, ktorí uprednostnia túto metódu pred umelým predlžovaním rias. LashLifting-om sa oko prirodzene zvýrazní a optický zväčší, čo pôsobí veľmi elegantne.

LashLifting je šetrná metóda úpravy rias a dávame jej prednosť pre klasickou trvalou rias. Metóda je vhodná pre všetky typy rias ako pre krátke tak i pre dlhé.

Vytočenie rias od korienkov až po končeky rias za pomoci silikónových podložiek tzv. nátačiek a nanesením prípravkov na zafixovanie je bezbolestné a neinvazívne. Následne sa riasy zafarbia  a ošetria LashBotox-výživnou kúrou určenou na riasy, ktorá má posilňujúci a výživný účinok.

Celkové ošetrenie trvá cca 60 minút a vydrží 6 – 7 týždňov podľa typu rias (rastu).